V28A3V3C150BF2
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A3V3C150BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A3V3C150BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Duomenų lapai: V28A3V3C150BF2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 432 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28A3V3C150BF2 specifikacijos
Dalies numeris V28A3V3C150BF2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 432 pcs Duomenų lapas V28A3V3C150BF2.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Full Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V28A3V3C150BF2
Linijinis reglamentas 78.6% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 45.45A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A3V3C150BG
V28A3V3C150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 374 pcs
parsisiųsti: V28A3V3C150BG.pdf
RFQ
V28A3V3C150B2
V28A3V3C150B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5124 pcs
parsisiųsti: V28A3V3C150B2.pdf
RFQ
V28A3V3C150BF
V28A3V3C150BF