V28A28T200B
VicorVicor
V28A28T200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A28T200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 200W
Duomenų lapai: V28A28T200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 462 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28A28T200B specifikacijos
Dalies numeris V28A28T200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 462 pcs Duomenų lapas V28A28T200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7.14A Bazinės dalies numeris V28A28T200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A28M200BS
V28A28M200BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4530 pcs
parsisiųsti: V28A28M200BS.pdf
RFQ
V28A28T200B2
V28A28T200B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 432 pcs
parsisiųsti: V28A28T200B2.pdf
RFQ
V28A28M200BN2
V28A28M200BN2
Sandelyje: 5683 pcs
parsisiųsti: V28A28M200BN2.pdf
V28A28T200BF3
V28A28T200BF3
Sandelyje: 381 pcs
parsisiųsti: V28A28T200BF3.pdf
V28A28T200BF
V28A28T200BF
parsisiųsti: V28A28T200BF.pdf
V28A28T200BG
V28A28T200BG
Sandelyje: 407 pcs
parsisiųsti: V28A28T200BG.pdf
V28A28M200BN
V28A28M200BN
Sandelyje: 179 pcs
parsisiųsti: V28A28M200BN.pdf
V28A28M200BN3
V28A28M200BN3
parsisiųsti: V28A28M200BN3.pdf
V28A28T200B3
V28A28T200B3
Sandelyje: 361 pcs
parsisiųsti: V28A28T200B3.pdf
V28A28M200BS2
V28A28M200BS2
parsisiųsti: V28A28M200BS2.pdf
V28A28T200BF2
V28A28T200BF2
parsisiųsti: V28A28T200BF2.pdf
V28A28M200BS3
V28A28M200BS3
parsisiųsti: V28A28M200BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus