V28A28C200B
VicorVicor
V28A28C200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A28C200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 200W
Duomenų lapai: V28A28C200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 520 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28A28C200B specifikacijos
Dalies numeris V28A28C200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 520 pcs Duomenų lapas V28A28C200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7.14A Bazinės dalies numeris V28A28C200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A28C200B3
V28A28C200B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 418 pcs
parsisiųsti: V28A28C200B3.pdf
RFQ
V28A24T200BN2
V28A24T200BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 200W
Sandelyje: 396 pcs
parsisiųsti: V28A24T200BN2.pdf
RFQ
V28A24T200BS
V28A24T200BS
Sandelyje: 4150 pcs
parsisiųsti: V28A24T200BS.pdf
V28A28C200BF
V28A28C200BF