V28A12M200B3
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A12M200B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A12M200B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
Duomenų lapai: V28A12M200B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 210 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 210 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28A12M200B3 specifikacijos
Dalies numeris V28A12M200B3 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 210 pcs Duomenų lapas V28A12M200B3.pdf
Įtampa - darbo 200W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 12V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Full Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V28A12M200B3
Linijinis reglamentas 83% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 16.67A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 9V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A12M200B2
V28A12M200B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 200W
Sandelyje: 201 pcs
parsisiųsti: V28A12M200B2.pdf
RFQ
V28A12M200B
V28A12M200B
Gamintojai: Vicor