V24C5M50BN2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C5M50BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V24C5M50BN2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 376 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
  • Pranešimas
V24C5M50BN2 specifikacijos
Dalies numeris V24C5M50BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 376 pcs Duomenų lapas V24C5M50BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C5M50BL2
V24C5M50BL2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 367 pcs
parsisiųsti: V24C5M50BL2.pdf
RFQ
V24C5M50BN
V24C5M50BN
Gamintojai: Vicor