V24C5E50BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C5E50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V24C5E50BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 762 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C5E50BF specifikacijos
Dalies numeris V24C5E50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 762 pcs Duomenų lapas V24C5E50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V24C5E50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C5E125BS3
V24C5E125BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 125W
Sandelyje: 5465 pcs
parsisiųsti: V24C5E125BS3.pdf
RFQ
V24C5E50B
V24C5E50B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 708 pcs
parsisiųsti: V24C5E50B.pdf
RFQ
V24C5E50BG2
V24C5E50BG2
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Sandelyje: 1232 pcs
parsisiųsti: V24C5E50BG2.pdf
V24C5E50BF2
V24C5E50BF2
parsisiųsti: V24C5E50BF2.pdf
V24C5E50BF3
V24C5E50BF3