V24C5E100BF
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C5E100BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V24C5E100BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 679 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 679 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C5E100BF specifikacijos
Dalies numeris V24C5E100BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 679 pcs Duomenų lapas V24C5E100BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Bazinės dalies numeris V24C5E100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C5E100B
V24C5E100B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: V24C5E100B.pdf
RFQ
V24C5E100BF3
V24C5E100BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4472 pcs
parsisiųsti: V24C5E100BF3.pdf
RFQ
V24C5E100BG3
V24C5E100BG3
Sandelyje: 595 pcs
parsisiųsti: V24C5E100BG3.pdf
V24C5C50BS
V24C5C50BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 5382 pcs
parsisiųsti: V24C5C50BS.pdf
V24C5E100BF2
V24C5E100BF2