V24C48M50BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C48M50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 50W
Duomenų lapai: V24C48M50BF.pdf
  • Pranešimas
V24C48M50BF specifikacijos
Dalies numeris V24C48M50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4703 pcs Duomenų lapas V24C48M50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.04A Bazinės dalies numeris V24C48M50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C48M50BG
V24C48M50BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 50W
Sandelyje: 408 pcs
parsisiųsti: V24C48M50BG.pdf
RFQ
V24C48M50B
V24C48M50B
Gamintojai: Vicor