V24C48M100B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C48M100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 100W
Duomenų lapai: V24C48M100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 315 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C48M100B specifikacijos
Dalies numeris V24C48M100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 315 pcs Duomenų lapas V24C48M100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.08A
Bazinės dalies numeris V24C48M100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C48H50BN3
V24C48H50BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 50W
Sandelyje: 4291 pcs
parsisiųsti: V24C48H50BN3.pdf
RFQ
V24C48M100B2
V24C48M100B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 100W
Sandelyje: 6024 pcs
parsisiųsti: V24C48M100B2.pdf
RFQ
V24C48H50BN2
V24C48H50BN2
parsisiųsti: V24C48H50BN2.pdf
V24C48H50BS
V24C48H50BS
parsisiųsti: V24C48H50BS.pdf
V24C48M100BF3
V24C48M100BF3
Sandelyje: 346 pcs
parsisiųsti: V24C48M100BF3.pdf
V24C48H50BN
V24C48H50BN
Sandelyje: 480 pcs
parsisiųsti: V24C48H50BN.pdf
V24C48M100B3
V24C48M100B3
Sandelyje: 296 pcs
parsisiųsti: V24C48M100B3.pdf
V24C48M100BG
V24C48M100BG
Sandelyje: 302 pcs
parsisiųsti: V24C48M100BG.pdf
V24C48H50BS2
V24C48H50BS2
parsisiųsti: V24C48H50BS2.pdf
V24C48M100BF
V24C48M100BF
parsisiųsti: V24C48M100BF.pdf
V24C48H50BS3
V24C48H50BS3
parsisiųsti: V24C48H50BS3.pdf
V24C48M100BF2
V24C48M100BF2
parsisiųsti: V24C48M100BF2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus