V24C48C150BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C48C150BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V24C48C150BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 755 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C48C150BN specifikacijos
Dalies numeris V24C48C150BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 755 pcs Duomenų lapas V24C48C150BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.1A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.1A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C48C150BS
V24C48C150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 4688 pcs
parsisiųsti: V24C48C150BS.pdf
RFQ
V24C48C150BN3
V24C48C150BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5114 pcs
parsisiųsti: V24C48C150BN3.pdf
RFQ
V24C48C150BL2
V24C48C150BL2
Sandelyje: 755 pcs
parsisiųsti: V24C48C150BL2.pdf
V24C48C150BN2
V24C48C150BN2