V24C48C100BF2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C48C100BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 100W
Duomenų lapai: V24C48C100BF2.pdf
  • Pranešimas
V24C48C100BF2 specifikacijos
Dalies numeris V24C48C100BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4940 pcs Duomenų lapas V24C48C100BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.08A Bazinės dalies numeris V24C48C100