V24C3V3T75B
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C3V3T75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V24C3V3T75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 708 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C3V3T75B specifikacijos
Dalies numeris V24C3V3T75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 708 pcs Duomenų lapas V24C3V3T75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.72A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.72A
Bazinės dalies numeris V24C3V3T75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C3V3T50BN
V24C3V3T50BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 601 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T50BN.pdf
RFQ
V24C3V3T50BS
V24C3V3T50BS
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5309 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T50BS.pdf
RFQ
V24C3V3T75B2
V24C3V3T75B2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 682 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T75B2.pdf
V24C3V3T75BG
V24C3V3T75BG
Sandelyje: 743 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T75BG.pdf
V24C3V3T75BF2
V24C3V3T75BF2
Sandelyje: 779 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T75BF2.pdf
V24C3V3T75BF3
V24C3V3T75BF3
Sandelyje: 5972 pcs
parsisiųsti: V24C3V3T75BF3.pdf
V24C3V3T75BF
V24C3V3T75BF