V24C3V3M50BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C3V3M50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V24C3V3M50BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 409 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • Pranešimas
V24C3V3M50BF specifikacijos
Dalies numeris V24C3V3M50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409 pcs Duomenų lapas V24C3V3M50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A
Bazinės dalies numeris V24C3V3M50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C3V3M50B3
V24C3V3M50B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 350 pcs
parsisiųsti: V24C3V3M50B3.pdf
RFQ
V24C3V3H75BS3
V24C3V3H75BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 438 pcs
parsisiųsti: V24C3V3H75BS3.pdf
RFQ
V24C3V3M50BF3
V24C3V3M50BF3