V24C3V3C50BL
VicorVicor
V24C3V3C50BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C3V3C50BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V24C3V3C50BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 763 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
V24C3V3C50BL specifikacijos
Dalies numeris V24C3V3C50BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 763 pcs Duomenų lapas V24C3V3C50BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Kiti vardai 1102-1288
V24C3V3C50BL-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A Bazinės dalies numeris V24C3V3C50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C3V3C50BN3
V24C3V3C50BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 668 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BN3.pdf
RFQ
V24C3V3C50BN
V24C3V3C50BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 599 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BN.pdf
RFQ
V24C3V3C50BL2
V24C3V3C50BL2
Sandelyje: 741 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BL2.pdf
V24C3V3C50BF
V24C3V3C50BF
Sandelyje: 4052 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BF.pdf
V24C3V3C50BF2
V24C3V3C50BF2
Sandelyje: 4092 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BF2.pdf
V24C3V3C50BL3
V24C3V3C50BL3