V24C3V3C50B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C3V3C50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V24C3V3C50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 717 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C3V3C50B specifikacijos
Dalies numeris V24C3V3C50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 717 pcs Duomenų lapas V24C3V3C50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A
Bazinės dalies numeris V24C3V3C50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C3V3C50BF
V24C3V3C50BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 4052 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BF.pdf
RFQ
V24C36T50BS3
V24C36T50BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 50W
Sandelyje: 6034 pcs
parsisiųsti: V24C36T50BS3.pdf
RFQ
V24C36T50BN
V24C36T50BN
parsisiųsti: V24C36T50BN.pdf
V24C3V3C50BF3
V24C3V3C50BF3
Sandelyje: 738 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BF3.pdf
V24C36T50BS
V24C36T50BS
parsisiųsti: V24C36T50BS.pdf
V24C36T50BN2
V24C36T50BN2
Sandelyje: 800 pcs
parsisiųsti: V24C36T50BN2.pdf
V24C3V3C50B3
V24C3V3C50B3
Sandelyje: 620 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50B3.pdf
V24C3V3C50BF2
V24C3V3C50BF2
parsisiųsti: V24C3V3C50BF2.pdf
V24C3V3C50BG
V24C3V3C50BG
Sandelyje: 692 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50BG.pdf
V24C36T50BN3
V24C36T50BN3
parsisiųsti: V24C36T50BN3.pdf
V24C3V3C50B2
V24C3V3C50B2
Sandelyje: 618 pcs
parsisiųsti: V24C3V3C50B2.pdf
V24C36T50BS2
V24C36T50BS2
parsisiųsti: V24C36T50BS2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus