V24C36T100BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C36T100BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 100W
Duomenų lapai: V24C36T100BF.pdf
  • Pranešimas
V24C36T100BF specifikacijos
Dalies numeris V24C36T100BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4177 pcs Duomenų lapas V24C36T100BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.1% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.78A Bazinės dalies numeris V24C36T100
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C36T100BF3
V24C36T100BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 100W