V24C28T50B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C28T50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 50W
Duomenų lapai: V24C28T50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 753 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C28T50B specifikacijos
Dalies numeris V24C28T50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 753 pcs Duomenų lapas V24C28T50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.78A
Bazinės dalies numeris V24C28T50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C28T50BF2
V24C28T50BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 50W
Sandelyje: 4072 pcs
parsisiųsti: V24C28T50BF2.pdf
RFQ
V24C28T50BG
V24C28T50BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 758 pcs
parsisiųsti: V24C28T50BG.pdf
RFQ
V24C28T150BS3
V24C28T150BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4126 pcs
parsisiųsti: V24C28T150BS3.pdf
V24C28T150BN3
V24C28T150BN3
Sandelyje: 627 pcs
parsisiųsti: V24C28T150BN3.pdf
V24C28T50B2
V24C28T50B2
parsisiųsti: V24C28T50B2.pdf
V24C28T50BF
V24C28T50BF
parsisiųsti: V24C28T50BF.pdf
V24C28T150BN2
V24C28T150BN2
parsisiųsti: V24C28T150BN2.pdf
V24C28T150BS2
V24C28T150BS2
parsisiųsti: V24C28T150BS2.pdf
V24C28T50B3
V24C28T50B3
Sandelyje: 788 pcs
parsisiųsti: V24C28T50B3.pdf
V24C28T150BN
V24C28T150BN
parsisiųsti: V24C28T150BN.pdf
V24C28T50BF3
V24C28T50BF3
parsisiųsti: V24C28T50BF3.pdf
V24C28T150BS
V24C28T150BS
Sandelyje: 616 pcs
parsisiųsti: V24C28T150BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus