V24C28M50BN3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C28M50BN3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 50W
Duomenų lapai: V24C28M50BN3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 396 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C28M50BN3 specifikacijos
Dalies numeris V24C28M50BN3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 396 pcs Duomenų lapas V24C28M50BN3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.78A