V24C28M150B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C28M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V24C28M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24C28M150B specifikacijos
Dalies numeris V24C28M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4214 pcs Duomenų lapas V24C28M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.4A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.4A Bazinės dalies numeris V24C28M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C28M100BN3
V24C28M100BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 100W
Sandelyje: 364 pcs
parsisiųsti: V24C28M100BN3.pdf
RFQ
V24C28M150B3
V24C28M150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W