V24C24M100BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C24M100BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 100W
Duomenų lapai: V24C24M100BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 382 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C24M100BF specifikacijos
Dalies numeris V24C24M100BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 382 pcs Duomenų lapas V24C24M100BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V24C24M100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C24M100B
V24C24M100B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 100W