V24C24C150BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C24C150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V24C24C150BF.pdf
  • Pranešimas
V24C24C150BF specifikacijos
Dalies numeris V24C24C150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4143 pcs Duomenų lapas V24C24C150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A Bazinės dalies numeris V24C24C150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C24C150BL
V24C24C150BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 724 pcs
parsisiųsti: V24C24C150BL.pdf
RFQ
V24C24C100BS
V24C24C100BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 100W
Sandelyje: 726 pcs
parsisiųsti: V24C24C100BS.pdf
RFQ
V24C24C150B
V24C24C150B
Sandelyje: 5225 pcs
parsisiųsti: V24C24C150B.pdf
V24C24C150BG3
V24C24C150BG3
Sandelyje: 673 pcs
parsisiųsti: V24C24C150BG3.pdf
V24C24C150B3
V24C24C150B3
Sandelyje: 617 pcs
parsisiųsti: V24C24C150B3.pdf
V24C24C150BF2
V24C24C150BF2
Sandelyje: 771 pcs
parsisiųsti: V24C24C150BF2.pdf
V24C24C150BF3
V24C24C150BF3