V24C15T150BN3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C15T150BN3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V24C15T150BN3.pdf
  • Pranešimas
V24C15T150BN3 specifikacijos
Dalies numeris V24C15T150BN3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5225 pcs Duomenų lapas V24C15T150BN3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C15T50B3
V24C15T50B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 50W
Sandelyje: 694 pcs
parsisiųsti: V24C15T50B3.pdf
RFQ
V24C15T150BN
V24C15T150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W