V24C15M100B2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C15M100B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 100W
Duomenų lapai: V24C15M100B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24C15M100B2 specifikacijos
Dalies numeris V24C15M100B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4542 pcs Duomenų lapas V24C15M100B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.67A Bazinės dalies numeris V24C15M100
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24C15H50BS2
V24C15H50BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 50W
Sandelyje: 4792 pcs
parsisiųsti: V24C15H50BS2.pdf
RFQ
V24C15H50BN2
V24C15H50BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 531 pcs
parsisiųsti: V24C15H50BN2.pdf
RFQ
V24C15M100B
V24C15M100B
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 100W