V24C12M50B3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24C12M50B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 50W
Duomenų lapai: V24C12M50B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 459 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24C12M50B3 specifikacijos
Dalies numeris V24C12M50B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 459 pcs Duomenų lapas V24C12M50B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A