V24B5M150BF3
Vicor CorporationVicor Corporation
V24B5M150BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B5M150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Duomenų lapai: V24B5M150BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 282 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B5M150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V24B5M150BF3 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 282 pcs Duomenų lapas V24B5M150BF3.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V24B5M150BF3
Linijinis reglamentas 84.8% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 30A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B5M150B
V24B5M150B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W