V24B5H200B
VicorVicor
V24B5H200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B5H200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 200W
Duomenų lapai: V24B5H200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 315 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B5H200B specifikacijos
Dalies numeris V24B5H200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 315 pcs Duomenų lapas V24B5H200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 40A Bazinės dalies numeris V24B5H200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B5H150BS2
V24B5H150BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 4066 pcs
parsisiųsti: V24B5H150BS2.pdf
RFQ
V24B5H200BF2
V24B5H200BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 5943 pcs
parsisiųsti: V24B5H200BF2.pdf
RFQ
V24B5H150BS
V24B5H150BS
parsisiųsti: V24B5H150BS.pdf
V24B5H200BF3
V24B5H200BF3
Sandelyje: 335 pcs
parsisiųsti: V24B5H200BF3.pdf
V24B5H150BN3
V24B5H150BN3
Sandelyje: 365 pcs
parsisiųsti: V24B5H150BN3.pdf
V24B5H200B2
V24B5H200B2
Sandelyje: 289 pcs
parsisiųsti: V24B5H200B2.pdf
V24B5H200B3
V24B5H200B3
Sandelyje: 354 pcs
parsisiųsti: V24B5H200B3.pdf
V24B5H150BN
V24B5H150BN
Sandelyje: 394 pcs
parsisiųsti: V24B5H150BN.pdf
V24B5H200BG
V24B5H200BG
Sandelyje: 293 pcs
parsisiųsti: V24B5H200BG.pdf
V24B5H150BN2
V24B5H150BN2
parsisiųsti: V24B5H150BN2.pdf
V24B5H200BF
V24B5H200BF
parsisiųsti: V24B5H200BF.pdf
V24B5H150BS3
V24B5H150BS3
parsisiųsti: V24B5H150BS3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus