V24B48M200BF2
VicorVicor
V24B48M200BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B48M200BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V24B48M200BF2.pdf
  • Pranešimas
V24B48M200BF2 specifikacijos
Dalies numeris V24B48M200BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4293 pcs Duomenų lapas V24B48M200BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V24B48M200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B48M200BF
V24B48M200BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
Sandelyje: 4420 pcs
parsisiųsti: V24B48M200BF.pdf
RFQ
V24B48M200B2
V24B48M200B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4737 pcs
parsisiųsti: V24B48M200B2.pdf
RFQ
V24B48M150BS2
V24B48M150BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
parsisiųsti: V24B48M150BS2.pdf
V24B48M200B
V24B48M200B