V24B48E200B
VicorVicor
V24B48E200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B48E200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V24B48E200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 582 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B48E200B specifikacijos
Dalies numeris V24B48E200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 582 pcs Duomenų lapas V24B48E200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A Bazinės dalies numeris V24B48E200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B48E150BN
V24B48E150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 4264 pcs
parsisiųsti: V24B48E150BN.pdf
RFQ
V24B48E150BN2
V24B48E150BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5149 pcs
parsisiųsti: V24B48E150BN2.pdf
RFQ
V24B48E200B3
V24B48E200B3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
Sandelyje: 544 pcs
parsisiųsti: V24B48E200B3.pdf
V24B48E200BF
V24B48E200BF
Sandelyje: 658 pcs
parsisiųsti: V24B48E200BF.pdf
V24B48E200BF2
V24B48E200BF2
parsisiųsti: V24B48E200BF2.pdf
V24B48E150BS2
V24B48E150BS2
parsisiųsti: V24B48E150BS2.pdf
V24B48E200BF3
V24B48E200BF3