V24B3V3T100B
VicorVicor
V24B3V3T100B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B3V3T100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Duomenų lapai: V24B3V3T100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24B3V3T100B specifikacijos
Dalies numeris V24B3V3T100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas V24B3V3T100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30.3A
Bazinės dalies numeris V24B3V3T100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B3V3M150BS3
V24B3V3M150BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 4682 pcs
parsisiųsti: V24B3V3M150BS3.pdf
RFQ
V24B3V3T100B3
V24B3V3T100B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 625 pcs
parsisiųsti: V24B3V3T100B3.pdf
RFQ
V24B3V3T100BF3
V24B3V3T100BF3
Sandelyje: 615 pcs
parsisiųsti: V24B3V3T100BF3.pdf
V24B3V3M150BN
V24B3V3M150BN
Sandelyje: 237 pcs
parsisiųsti: V24B3V3M150BN.pdf
V24B3V3T100BF2
V24B3V3T100BF2
Sandelyje: 4211 pcs
parsisiųsti: V24B3V3T100BF2.pdf
V24B3V3M150BN2
V24B3V3M150BN2
Sandelyje: 235 pcs
parsisiųsti: V24B3V3M150BN2.pdf
V24B3V3M150BS2
V24B3V3M150BS2
parsisiųsti: V24B3V3M150BS2.pdf
V24B3V3T100BG
V24B3V3T100BG
Sandelyje: 489 pcs
parsisiųsti: V24B3V3T100BG.pdf
V24B3V3M150BS
V24B3V3M150BS
parsisiųsti: V24B3V3M150BS.pdf
V24B3V3T100BF
V24B3V3T100BF
parsisiųsti: V24B3V3T100BF.pdf
V24B3V3T100B2
V24B3V3T100B2
parsisiųsti: V24B3V3T100B2.pdf
V24B3V3M150BN3
V24B3V3M150BN3
Sandelyje: 236 pcs
parsisiųsti: V24B3V3M150BN3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus