V24B3V3M100B3
Vicor CorporationVicor Corporation
V24B3V3M100B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B3V3M100B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W
Duomenų lapai: V24B3V3M100B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 286 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B3V3M100B3 specifikacijos
Dalies numeris V24B3V3M100B3 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 286 pcs Duomenų lapas V24B3V3M100B3.pdf
Įtampa - darbo 100W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V24B3V3M100B3
Linijinis reglamentas 81.4% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 30.3A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)