V24B3V3H100B
VicorVicor
V24B3V3H100B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B3V3H100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Duomenų lapai: V24B3V3H100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 405 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B3V3H100B specifikacijos
Dalies numeris V24B3V3H100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 405 pcs Duomenų lapas V24B3V3H100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 81.4% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30.3A Bazinės dalies numeris V24B3V3H100
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B3V3H100BF2
V24B3V3H100BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Sandelyje: 5520 pcs
parsisiųsti: V24B3V3H100BF2.pdf
RFQ
V24B3V3E150BS
V24B3V3E150BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Sandelyje: 579 pcs
parsisiųsti: V24B3V3E150BS.pdf
RFQ
V24B3V3E150BS2
V24B3V3E150BS2
Sandelyje: 5191 pcs
parsisiųsti: V24B3V3E150BS2.pdf
V24B3V3H100BG
V24B3V3H100BG
parsisiųsti: V24B3V3H100BG.pdf
V24B3V3E150BN
V24B3V3E150BN
Sandelyje: 565 pcs
parsisiųsti: V24B3V3E150BN.pdf
V24B3V3H100B2
V24B3V3H100B2