V24B28M250B2
VicorVicor
V24B28M250B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B28M250B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 250W
Duomenų lapai: V24B28M250B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24B28M250B2 specifikacijos
Dalies numeris V24B28M250B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5898 pcs Duomenų lapas V24B28M250B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.9A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8.9A
Bazinės dalies numeris V24B28M250 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B28M200BN3
V24B28M200BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 244 pcs
parsisiųsti: V24B28M200BN3.pdf
RFQ
V24B28M250B
V24B28M250B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 250W