V24B28M200BN
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B28M200BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 200W
Duomenų lapai: V24B28M200BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 252 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B28M200BN specifikacijos
Dalies numeris V24B28M200BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252 pcs Duomenų lapas V24B28M200BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7.14A Bazinės dalies numeris V24B28M200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B28M200BS2
V24B28M200BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4342 pcs
parsisiųsti: V24B28M200BS2.pdf
RFQ
V24B28M200BG
V24B28M200BG
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 252 pcs
parsisiųsti: V24B28M200BG.pdf
RFQ
V24B28M200BN2
V24B28M200BN2