V24B28E250B
VicorVicor
V24B28E250B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B28E250B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 250W
Duomenų lapai: V24B28E250B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 605 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B28E250B specifikacijos
Dalies numeris V24B28E250B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 605 pcs Duomenų lapas V24B28E250B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.9A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.9A Bazinės dalies numeris V24B28E250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B28E250BG
V24B28E250BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 250W
Sandelyje: 476 pcs
parsisiųsti: V24B28E250BG.pdf
RFQ
V24B28E250BF
V24B28E250BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5850 pcs
parsisiųsti: V24B28E250BF.pdf
RFQ
V24B28E250B2
V24B28E250B2
Sandelyje: 4935 pcs
parsisiųsti: V24B28E250B2.pdf
V24B28E200BS2
V24B28E200BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 783 pcs
parsisiųsti: V24B28E200BS2.pdf
V24B28E250B3
V24B28E250B3
Sandelyje: 539 pcs
parsisiųsti: V24B28E250B3.pdf
V24B28E250BF2
V24B28E250BF2