V24B24T200B
VicorVicor
V24B24T200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B24T200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 200W
Duomenų lapai: V24B24T200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 591 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B24T200B specifikacijos
Dalies numeris V24B24T200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 591 pcs Duomenų lapas V24B24T200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A Bazinės dalies numeris V24B24T200
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24B24T150BS3
V24B24T150BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 622 pcs
parsisiųsti: V24B24T150BS3.pdf
RFQ
V24B24T200B3
V24B24T200B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 200W
Sandelyje: 504 pcs
parsisiųsti: V24B24T200B3.pdf
RFQ
V24B24T200B2
V24B24T200B2
Sandelyje: 543 pcs
parsisiųsti: V24B24T200B2.pdf
V24B24T150BS2
V24B24T150BS2
Sandelyje: 5884 pcs
parsisiųsti: V24B24T150BS2.pdf
V24B24T200BF2
V24B24T200BF2
Sandelyje: 5399 pcs
parsisiųsti: V24B24T200BF2.pdf
V24B24T200BG
V24B24T200BG
Sandelyje: 551 pcs
parsisiųsti: V24B24T200BG.pdf
V24B24T150BN
V24B24T150BN
Sandelyje: 575 pcs
parsisiųsti: V24B24T150BN.pdf
V24B24T200BF3
V24B24T200BF3
Sandelyje: 527 pcs
parsisiųsti: V24B24T200BF3.pdf
V24B24T150BN3
V24B24T150BN3
parsisiųsti: V24B24T150BN3.pdf
V24B24T150BN2
V24B24T150BN2
Sandelyje: 596 pcs
parsisiųsti: V24B24T150BN2.pdf
V24B24T200BF
V24B24T200BF
Sandelyje: 514 pcs
parsisiųsti: V24B24T200BF.pdf
V24B24T150BS
V24B24T150BS
parsisiųsti: V24B24T150BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus