V24B24M200BF2
VicorVicor
V24B24M200BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B24M200BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 200W
Duomenų lapai: V24B24M200BF2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 260 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B24M200BF2 specifikacijos
Dalies numeris V24B24M200BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260 pcs Duomenų lapas V24B24M200BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A Bazinės dalies numeris V24B24M200