V24B15T200BF2
VicorVicor
V24B15T200BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B15T200BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 200W
Duomenų lapai: V24B15T200BF2.pdf
  • Pranešimas
V24B15T200BF2 specifikacijos
Dalies numeris V24B15T200BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4495 pcs Duomenų lapas V24B15T200BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A
Bazinės dalies numeris V24B15T200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B15T200BG
V24B15T200BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 200W
Sandelyje: 481 pcs
parsisiųsti: V24B15T200BG.pdf
RFQ
V24B15T200BF
V24B15T200BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5932 pcs
parsisiųsti: V24B15T200BF.pdf
RFQ
V24B15T200BG3
V24B15T200BG3
Sandelyje: 574 pcs
parsisiųsti: V24B15T200BG3.pdf
V24B15T200B
V24B15T200B