V24B15M150BL2
Vicor CorporationVicor Corporation
V24B15M150BL2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B15M150BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W
Duomenų lapai: V24B15M150BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 298 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B15M150BL2 specifikacijos
Dalies numeris V24B15M150BL2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 298 pcs Duomenų lapas V24B15M150BL2.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 9-DIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V24B15M150BL2
Linijinis reglamentas 87.6% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 10A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Susiję produktai
V24B15M150BG2
V24B15M150BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 4185 pcs
parsisiųsti: V24B15M150BG2.pdf
RFQ
V24B15M150BL
V24B15M150BL
Gamintojai: Vicor Corporation
apibūdinimas: CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W