V24B15E150B
VicorVicor
V24B15E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B15E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V24B15E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24B15E150B specifikacijos
Dalies numeris V24B15E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4584 pcs Duomenų lapas V24B15E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V24B15E150 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24B15C200BN3
V24B15C200BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 200W
Sandelyje: 641 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BN3.pdf
RFQ
V24B15C200BS2
V24B15C200BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 635 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BS2.pdf
RFQ
V24B15E150BF2
V24B15E150BF2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 4990 pcs
parsisiųsti: V24B15E150BF2.pdf
V24B15C200BN2
V24B15C200BN2
Sandelyje: 523 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BN2.pdf
V24B15E150B3
V24B15E150B3
Sandelyje: 5101 pcs
parsisiųsti: V24B15E150B3.pdf
V24B15E150BG
V24B15E150BG
parsisiųsti: V24B15E150BG.pdf
V24B15E150BF3
V24B15E150BF3
parsisiųsti: V24B15E150BF3.pdf
V24B15C200BN
V24B15C200BN
Sandelyje: 569 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BN.pdf
V24B15C200BS3
V24B15C200BS3
parsisiųsti: V24B15C200BS3.pdf
V24B15E150BF
V24B15E150BF
Sandelyje: 586 pcs
parsisiųsti: V24B15E150BF.pdf
V24B15C200BS
V24B15C200BS
Sandelyje: 488 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BS.pdf
V24B15E150B2
V24B15E150B2
parsisiųsti: V24B15E150B2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus