V24B15C200BF
VicorVicor
V24B15C200BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B15C200BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 200W
Duomenų lapai: V24B15C200BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 577 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B15C200BF specifikacijos
Dalies numeris V24B15C200BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 577 pcs Duomenų lapas V24B15C200BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A Bazinės dalies numeris V24B15C200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B15C200B
V24B15C200B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 200W
Sandelyje: 652 pcs
parsisiųsti: V24B15C200B.pdf
RFQ
V24B15C200BL
V24B15C200BL
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 536 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BL.pdf
RFQ
V24B15C200BG3
V24B15C200BG3
Sandelyje: 5021 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BG3.pdf
V24B15C200BF3
V24B15C200BF3
Sandelyje: 620 pcs
parsisiųsti: V24B15C200BF3.pdf
V24B15C200B2
V24B15C200B2
Sandelyje: 4428 pcs
parsisiųsti: V24B15C200B2.pdf
V24B15C200BF2
V24B15C200BF2