V24B12M250BL3
VicorVicor
V24B12M250BL3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B12M250BL3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 250W
Duomenų lapai: V24B12M250BL3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 219 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B12M250BL3 specifikacijos
Dalies numeris V24B12M250BL3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 219 pcs Duomenų lapas V24B12M250BL3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.8A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20.8A Bazinės dalies numeris V24B12M250
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B12M250BS
V24B12M250BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 250W
Sandelyje: 5745 pcs
parsisiųsti: V24B12M250BS.pdf
RFQ
V24B12M250BL2
V24B12M250BL2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5359 pcs
parsisiųsti: V24B12M250BL2.pdf
RFQ
V24B12M250BL
V24B12M250BL