V24B12M150B
VicorVicor
V24B12M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B12M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V24B12M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24B12M150B specifikacijos
Dalies numeris V24B12M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4147 pcs Duomenų lapas V24B12M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V24B12M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B12M150B3
V24B12M150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 304 pcs
parsisiųsti: V24B12M150B3.pdf
RFQ
V24B12M150BF3
V24B12M150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4946 pcs
parsisiųsti: V24B12M150BF3.pdf
RFQ
V24B12M150BF
V24B12M150BF
Sandelyje: 4023 pcs
parsisiųsti: V24B12M150BF.pdf
V24B12M150B2
V24B12M150B2
parsisiųsti: V24B12M150B2.pdf
V24B12H250BS
V24B12H250BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 250W
parsisiųsti: V24B12H250BS.pdf
V24B12H250BN2
V24B12H250BN2
parsisiųsti: V24B12H250BN2.pdf
V24B12M150BF2
V24B12M150BF2