V24B12C150B
VicorVicor
V24B12C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B12C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V24B12C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 551 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B12C150B specifikacijos
Dalies numeris V24B12C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 551 pcs Duomenų lapas V24B12C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A Bazinės dalies numeris V24B12C150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A8T300BS3
V24A8T300BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 300W
Sandelyje: 5738 pcs
parsisiųsti: V24A8T300BS3.pdf
RFQ
V24B12C150B3
V24B12C150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 589 pcs
parsisiųsti: V24B12C150B3.pdf
RFQ
V24A8T300BN3
V24A8T300BN3
Sandelyje: 421 pcs
parsisiųsti: V24A8T300BN3.pdf
V24B12C150BF
V24B12C150BF
Sandelyje: 5512 pcs
parsisiųsti: V24B12C150BF.pdf
V24A8T300BS2
V24A8T300BS2
parsisiųsti: V24A8T300BS2.pdf
V24B12C150BF3
V24B12C150BF3
Sandelyje: 530 pcs
parsisiųsti: V24B12C150BF3.pdf
V24B12C150BF2
V24B12C150BF2
parsisiųsti: V24B12C150BF2.pdf
V24B12C150B2
V24B12C150B2
Sandelyje: 540 pcs
parsisiųsti: V24B12C150B2.pdf
V24A8T300BS
V24A8T300BS
parsisiųsti: V24A8T300BS.pdf
V24B12C150BG
V24B12C150BG
Sandelyje: 623 pcs
parsisiųsti: V24B12C150BG.pdf
V24A8T300BN2
V24A8T300BN2