V24A48H300B
VicorVicor
V24A48H300B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A48H300B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 300W
Duomenų lapai: V24A48H300B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24A48H300B specifikacijos
Dalies numeris V24A48H300B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5495 pcs Duomenų lapas V24A48H300B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 300W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Bazinės dalies numeris V24A48H300 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A48E400BS2
V24A48E400BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W
Sandelyje: 5068 pcs
parsisiųsti: V24A48E400BS2.pdf
RFQ
V24A48H300B2
V24A48H300B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 300W
Sandelyje: 6046 pcs
parsisiųsti: V24A48H300B2.pdf
RFQ
V24A48E400BS
V24A48E400BS
Sandelyje: 416 pcs
parsisiųsti: V24A48E400BS.pdf
V24A48H300BF
V24A48H300BF
parsisiųsti: V24A48H300BF.pdf
V24A48H300BG
V24A48H300BG
parsisiųsti: V24A48H300BG.pdf
V24A48E400BN3
V24A48E400BN3
parsisiųsti: V24A48E400BN3.pdf
V24A48H300BF3
V24A48H300BF3
parsisiųsti: V24A48H300BF3.pdf
V24A48H300BF2
V24A48H300BF2