V24A3V3C264B
VicorVicor
V24A3V3C264B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A3V3C264B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Duomenų lapai: V24A3V3C264B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 344 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
  • Pranešimas
V24A3V3C264B specifikacijos
Dalies numeris V24A3V3C264B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 264W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 344 pcs Duomenų lapas V24A3V3C264B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 264W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 78.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 80A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A3V3C200BS3
V24A3V3C200BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Sandelyje: 4457 pcs
parsisiųsti: V24A3V3C200BS3.pdf
RFQ
V24A3V3C200BN2
V24A3V3C200BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4950 pcs
parsisiųsti: V24A3V3C200BN2.pdf
RFQ
V24A3V3C264BF2
V24A3V3C264BF2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
parsisiųsti: V24A3V3C264BF2.pdf
V24A3V3C264BF3
V24A3V3C264BF3
parsisiųsti: V24A3V3C264BF3.pdf
V24A3V3C264BF
V24A3V3C264BF
parsisiųsti: V24A3V3C264BF.pdf
V24A3V3C200BN3
V24A3V3C200BN3
parsisiųsti: V24A3V3C200BN3.pdf
V24A3V3C264B3
V24A3V3C264B3
Sandelyje: 357 pcs
parsisiųsti: V24A3V3C264B3.pdf
V24A3V3C264B2
V24A3V3C264B2