V24A24T400B
VicorVicor
V24A24T400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A24T400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 400W
Duomenų lapai: V24A24T400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 299 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 299 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24A24T400B specifikacijos
Dalies numeris V24A24T400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 299 pcs Duomenų lapas V24A24T400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A24T300BN3
V24A24T300BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 300W
Sandelyje: 4979 pcs
parsisiųsti: V24A24T300BN3.pdf
RFQ
V24A24T400BG
V24A24T400BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 393 pcs
parsisiųsti: V24A24T400BG.pdf
RFQ
V24A24T400B3
V24A24T400B3
Sandelyje: 309 pcs
parsisiųsti: V24A24T400B3.pdf
V24A24T400BF
V24A24T400BF
Sandelyje: 4496 pcs
parsisiųsti: V24A24T400BF.pdf
V24A24T400B2
V24A24T400B2
Sandelyje: 373 pcs
parsisiųsti: V24A24T400B2.pdf
V24A24T400BF2
V24A24T400BF2
parsisiųsti: V24A24T400BF2.pdf
V24A24T400BF3
V24A24T400BF3