V24A15C400B3
VicorVicor
V24A15C400B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A15C400B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 400W
Duomenų lapai: V24A15C400B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 341 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 341 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24A15C400B3 specifikacijos
Dalies numeris V24A15C400B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 341 pcs Duomenų lapas V24A15C400B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 26.67A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 26.67A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A15C400BF2
V24A15C400BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 400W
Sandelyje: 6041 pcs
parsisiųsti: V24A15C400BF2.pdf
RFQ
V24A15C300BS
V24A15C300BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 300W
Sandelyje: 5046 pcs
parsisiųsti: V24A15C300BS.pdf
RFQ
V24A15C400B
V24A15C400B