V150C5C100B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C5C100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V150C5C100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150C5C100B specifikacijos
Dalies numeris V150C5C100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5684 pcs Duomenų lapas V150C5C100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 82.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C5C100BF2
V150C5C100BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 5890 pcs
parsisiųsti: V150C5C100BF2.pdf
RFQ
V150C48T150BN
V150C48T150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 4413 pcs
parsisiųsti: V150C48T150BN.pdf
RFQ
V150C5C100BG
V150C5C100BG
Sandelyje: 622 pcs
parsisiųsti: V150C5C100BG.pdf
V150C48T150BN3
V150C48T150BN3
Sandelyje: 643 pcs
parsisiųsti: V150C48T150BN3.pdf
V150C5C100BF3
V150C5C100BF3