V150C48C150BF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C48C150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V150C48C150BF.pdf
  • Pranešimas
V150C48C150BF specifikacijos
Dalies numeris V150C48C150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5974 pcs Duomenų lapas V150C48C150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.1% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C48C150BG
V150C48C150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 629 pcs
parsisiųsti: V150C48C150BG.pdf
RFQ
V150C48C150BF3
V150C48C150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 658 pcs
parsisiųsti: V150C48C150BF3.pdf
RFQ
V150C3V3T75BS
V150C3V3T75BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 4321 pcs
parsisiųsti: V150C3V3T75BS.pdf
V150C48C150B
V150C48C150B
Sandelyje: 724 pcs
parsisiųsti: V150C48C150B.pdf
V150C48C150BG2
V150C48C150BG2
Sandelyje: 5869 pcs
parsisiųsti: V150C48C150BG2.pdf
V150C3V3T75BS3
V150C3V3T75BS3
parsisiųsti: V150C3V3T75BS3.pdf
V150C48C150BF2
V150C48C150BF2