V150C3V3M75BL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C3V3M75BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V150C3V3M75BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 309 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 309 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V150C3V3M75BL specifikacijos
Dalies numeris V150C3V3M75BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 309 pcs Duomenų lapas V150C3V3M75BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C3V3M75BS
V150C3V3M75BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5149 pcs
parsisiųsti: V150C3V3M75BS.pdf
RFQ
V150C3V3M75BL3
V150C3V3M75BL3
Gamintojai: Vicor